Eryaman Psikolog – Eryaman Çocuk Psikolog – Ankara Pskikolog Fiyatları

Eryaman Psikolog – Eryaman Çocuk Psikolog – Ankara Psikolog Fiyatları! Ankara Eryaman’da hizmet vermeye başlayan Halas Yaşam Merkezi, başkentlilerin yeni gözdesi oldu. Yepyeni bir hayata ‘merhaba’ demek isteyenler Halas’a akın ediyor.

Eryaman Psikolog – Eryaman Çocuk Psikolog – Ankara Psikolog Fiyatları 

Ankara’da hizmet vermeye başlayan  Halas Yaşam Merkezi, Ankara halkının yeni gözdesi oldu. Psikolojik danışmanlık, yoga, pilates, diyetisyen, fizyoterapi gibi hizmetlerin yanı sıra muhteşem atölyeler ile danışanlarının hayatlarına mucizevi dokunuşlar yapan Halas Yaşam Merkezi başkent halkının vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Aynı zamanda leziz kahveler ve sağlıklı atıştırmalıkların da yer aldığı bir kafesi bulunan Halas Yaşam Merkezi daha önce örneği görülmemiş hizmetleriyle büyük beğeni topluyor.

Eryaman Psikolog  - Yetişkin Terapisi

Yetişkinler terapiye farklı sebeplerle başvurabilirler. Depresyon, kaygı bozuklukları, fobiler, öfke kontrol problemleri, stresle başa çıkma, yas ve kayıpla başa çıkma, travmatik deneyimler, uyku problemleri, tekrarlayan rahatsız edici düşünce ve davranışlar, iş yaşamındaki problemler ve kariyer hedefleri, bağımlılık sorunları, yeme bozuklukları, kişisel gelişim gibi nedenler bunlardan başlıcalarıdır.

Eryaman Çocuk Psikolog  - Çocuk Ergen Terapisi

Psikolojik rahatsızlıklar çocukların hayatında olumsu etkiler yaratan, genel duygu-durumlarını ve davranışlarını etkileyen bozukluklardır. Bu psikolojik rahatsızlıklarda erken müdahale programları önemli yer kapsamaktadır.

Ankara Psikolog Fiyatları  - Aile Çift Terapisi

Aile ve çift terapisi kişilerin ilişki problemleri üzerine odaklanan ve bu problemler için pratik çözümler bulmayı hedefleyen bir terapi sürecidir.

https:// halasyasam.com/

https://actpsikoloji.com/

06 May 2024 - 21:42 - Sağlık