Ankara'da Tekelci İle Saat Kavgası Yapan Adamdan İlginç Savunma!

Ankara'da Tekelci İle Saat Kavgası Yapan Adamdan İlginç Savunma! Ankara'da tekelci ile saat kavgası yapan adamdan ilginç savunma! Dün gece saatlerinde Ankara Yenimahalle'de yaşanan olay çevredekileri gülme krizine soktu...

Ankara'da Tekelci İle Saat Kavgası Yapan Adamdan İlginç Savunma!

Dün akşam saatlerinde Ankara Yenimahalle'de bir tekelciye giren ve alkol almak isteyen vatandaş, tekelcinin ''saat 10'u geçti, veremem'' uyarısı ile karşılaştı. Oldukça alkollü olduğu belirtilen vatandaş, tekelcinin uyarılarına rağmen ısrarından vazgeçmedi.

Ankara Yenimahalle'de dün gece saat 11:00 sularında ilginç bir olay meydana geldi. Aşırı alkollü olduğu söylenen bir vatandaş tekelciye giderek alkol satın almak istedi. Alkol satışı için izin verilen saatin aşıldığını belirten tekelci, vatandaşa alkol satışı yapamayacağını söyledi. Bunun üzerine ısrarla alkol almak istediğini söyleyen vatandaş tekelci ile sözlü tartışmaya girdi.

Çevredekilerin araya girme ve sakinleştirme çabalarına karşın susmayan alkollü vatandaş, tekelcide bulunan cips standına tekme atarak devirdi. Tüm bunlara rağmen sakinliğini koruyan tekelci, kısmen tanıdığı müşterisinin sakinleşmesini bekledi. Çevredekilerin iknaları sonucu kaldırıma oturtulan vatandaşın gerekçesi ise herkesi güldürdü.

Tekelciyi tanıdığını ve kendisinin böyle bir insan olmadığını söyleyen vatandaş, ''Saat 10'dan sonra alkol satışının yasak olduğunu biliyorum ama ben dişim ağrıdığı için alacaktım, içmek için değil'' deyince başta tekelci olmak üzere çevrede bulunan vatandaşları gülme krizine soktu. Daha sonra tamamen sakinleştirilen vatandaş ekmek ve sigara alarak olay yerinden ayrıldı.

17 Nis 2024 - 23:31 - Yaşam