Emre Belözoğlu İstifa Mı Etti! Ankaragücü Taraftarının Sabrı Taştı!

Emre Belözoğlu İstifa Mı Etti! Ankaragücü Taraftarının Sabrı Taştı! MKE Ankaragücü'nün Kayseri deplasmanında 2-0'dan maçı vermesi sonucu taraftarın sabrı taştı. Emre Belözoğlu'nun istifa edip etmediği merak ediliyor.

Emre Belözoğlu İstifa Mı Etti! Ankaragücü Taraftarının Sabrı Taştı!

MKE Ankaragücü bugün Kayseri deplasmanındaydı. Maçta çok erken 2 gol bulan başkent temsilcisinde ikinci yarı işler tersine döndü.

İlk yarıyı 2-0 üstün tamamlayan MKE Ankaragücü'nde ikinci yarı adeta kabus yaşandı. Art arda gelen gollerle bir anda durum 2-2'ye gelirken taraftarlar maç devam ederken beraberliğe razı olduklarını belirten paylaşımlarda bulundu.

Ancak taraftarın korktuğu başına geldi ve Kayserispor 2-0 geriye düştüğü maçtan 3-2 galip ayrılmayı başardı. Bu sonucun ardından Ankaragücü taraftarları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Emre Belözoğlu'nu istifaya davet eden taraftarlar Emre'nin istifa edip etmediğini merak ediyor.

Gelen bilgilere göre Emre Belözoğlu istifasını yönetime sundu. Ancak Fenerbahçe ile oynanacak olan kupa maçından önce kriz ortamı yaratmak istemeyen yönetimin henüz karar vermediği iddia edildi.

İddialara göre Emre Belözoğlu'na Fenerbahçe maçı için son bir şans daha verilecek. Bu maçtan alınacak sonuca göre de yönetim kararını açıklayacak.

24 Şub 2024 - 16:06 - Spor