Survivor Turabi'ye Ne Oldu? Neden Sessiz?

Survivor Turabi'ye Ne Oldu? Neden Sessiz? Survivor All Star kadrosunda yer alan Turabi Çamkıran'ın son oyunlardaki duruşu izleyicileri meraklandırdı. Peki Survivor Turabi'ye ne oldu?

Survivor Turabi'ye Ne Oldu? Neden Sessiz?

Survivor All Star kadrosu açıklandığında Turabi'yi görenler çok büyük mutluluk yaşamış ve eski Survivor'ın geri döndüğünü belirtmişti. Ancak Turabi ağır bir durumdan sonra geldiği için fiziksel anlamında eski günlerini aratan bir performans sergileyince bu durum biraz hayal kırıklığı yarattı.

Özellikle Poyraz ve Ogeday'ın meydan okumalarına oyun alanında yeterli karşılığı verememiş olması Turabi'yi motivasyon anlamında dibe sürükledi. Üstüne bir de konseyde Acun Ilıcalı'dan azar işitince Turabi derin bir sessizliğe gömüldü. İçten içe eski günlerinin özlemini çeken Turabi kazansa da kaybetse de oyunlarda kesinlikle konuşmamaya başladı.

Oyunlarda konuşmayan, tepki vermeyen Turabi, 3 kupası olan bir yarışmacı olarak düştüğü bu halden hiç hoşnut olmadığını bariz bir şekilde gösterdi. Acun Ilıcalı'nın teklifini kırmayan Çamkıran, dişli rakipleri karşısında zor anlar yaşamaya başladı. Üstüne yaşanan olaylar tuzu biberi olunca Turabi kendi iç sesiyle başbaşa kaldı ve All Star'daki geleceğini sorgulamaya başladı. Ancak Turabi bildiğimiz eski Turabi ise fiziksel anlamda kendisini toparlar ve yeniden başrolü kapar.

29 Oca 2024 - 20:16 - Gündem