Yalı Çapkını'nda Flaş Gelişme! Geri Dönüyor!

Yalı Çapkını'nda Flaş Gelişme! Geri Dönüyor! Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını'nda flaş bir gelişme yaşandı. İşte detaylar...

Yalı Çapkını'nda Flaş Gelişme! Geri Dönüyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve son dönemin en çok ses getiren yapımlarından biri olan Yalı Çapkını her bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yer aldığı Yalı Çapkını sosyal medyada da en çok etkileşim alan yapımların başında geliyor. Sevilen dizi ile ilgili flaş bir gelişme daha yaşanırken, bu değişim izleyicileri oldukça heyecanlandırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden yola çıkılarak dizi haline getirilen Yalı Çapkını'nda flaş bir değişiklik yaşandı. Gelen bilgilere göre sezon öncesinde ekibe veda eden senarist Mehmet Barış Günger diziye geri döndü. Zaten başarılı senaristin diziden ayrılma sebebi de yine bir Gülseren Budayıcıoğlu hikayesi olan Yan Oda idi. Yan Oda isimli yapımı kaleme alan Güner'in ekibe geri döndüğü öğrenildi.

Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; geçen sezon boyunca Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden yola çıkarak Yalı Çapkını’nı yazan Günger bu hafta eski ekiple bölümü tamamladı, önümüzdeki haftadan itibaren diziyi devralıyor.

Başarılı senaristin her iki diziyi de kaleme alacağı öğrenildi.

28 Kas 2023 - 11:48 - Gündem