Bensu Soral'dan Dikkat Çeken Estetik Açıklaması!

Bensu Soral'dan Dikkat Çeken Estetik Açıklaması! Son dönemin dikkat çeken kadın oyuncularından biri olan Bensu Soral estetikle ilgili yaptığı açıklamayla tartışma yarattı.

Bensu Soral'dan Dikkat Çeken Estetik Açıklaması!

Geride bıraktığımız sezon TV8 ekranlarında yayınlanan Tuzak adlı dizi ile seyirci karşısına çıkan ve yeni projesi dört gözle beklenen güzel oyuncu Bensu Soral, estetik konusuyla ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve yaklaşık 5 milyon takipçisi bulunan Bensu Soral, son dönemde magazin dünyasında sık sık estetik haberleri ile gündeme geliyor. Bensu Soral hakkında çıkan estetik iddialarına oldukça dikkat çeken bir açıklamayla yanıt verdi.

''Estetiğim Yok!''

Hakkında çıkan iddiaları yalanlayan güzel oyuncu Bensu Soral, estetiksiz olduğunu söyledi. ''Estetiğim yok'' diyen Soral, ''Ama doğuştan iki tane dişim eksik. Kendimi güzel buluyorum ancak ortalama bir güzelliğim olduğunu düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.

Bensu Soral'ın bu açıklamasından sonra sosyal medya ikiye bölündü. Bazı takipçileri Bensu Soral'a, ''Eski resimlerine bak bir de şimdi ki haline'' şeklinde yorum yaparken, bazıları ise Bensu Soral'ın doğal güzel olduğunu belirten paylaşımlarda bulundular.

28 Kas 2023 - 11:35 - Gündem