Güldür Güldür'ün CHP Skecinden Sonra Telefona Sarılan ve Güldür Güldür Ekibini Arayan Kemal Kılıçdaroğlu Bakın Neler Söyledi?

Güldür Güldür'ün CHP Skecinden Sonra Telefona Sarılan ve Güldür Güldür Ekibini Arayan Kemal Kılıçdaroğlu Bakın Neler Söyledi? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'un CHP skecinden sonra telefona sarıldı ve anında ekibi aradı. İşte detaylar...

Güldür Güldür'ün CHP Skecinden Sonra Telefona Sarılan ve Güldür Güldür Ekibini Arayan Kemal Kılıçdaroğlu Bakın Neler Söyledi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show isimli eğlence programında CHP'de değişim konusu ele alındı. Oldukça ilginç konulara değinilen skeç büyük ses getirirken, skeci izleyenlerden biri de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Kılıçdaroğlu yayının hemen ardından Güldür Güldür ekibini aradı.

Programın ardından Kılıçdaroğlu, ekibi arayarak tebrik etti ve programa katılmak istediğini belirtti.

Güldür Güldür'ün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Sayın Kemal Kılıçdaroğlu aradı ve dün akşam yayınladığımız skeçle ilgili, 'Eskiden çok yapılıyordu bu şekilde mizah, siyasiler memnuniyetle ve hoşgörü ile karşılıyordu çok değer veriyordu. Şimdi de sizin bu tip hicivlere yer vermeniz çok değerli. Bu mizaha siyasetin, siyasilerin ve en önemlisi halkın ihtiyacı var. Beğenerek izledim ve emeği geçen herkesi kutluyorum ve eğer kabul ederseniz uygun bir zamanda seyretmeye gelmek istiyorum' dedi. Teşekkür ediyoruz ve bekliyoruz."

16 Eki 2023 - 10:38 - Gündem