Herkes Bu Adamı Konuşuyor! BİM Kurucusu Binlerce Lira Maaş Veriyor! Cüneyd Zapsu'dan Çok Konuşulacak Açıklama! ''Gençler YouTuber Olmak İstiyor!''

Herkes Bu Adamı Konuşuyor! BİM Kurucusu Binlerce Lira Maaş Veriyor! Cüneyd Zapsu'dan Çok Konuşulacak Açıklama! ''Gençler YouTuber Olmak İstiyor!'' BİM kurucusu Cüneyd Zapsu yaptığı açıklamalar ile gündeme damga vurdu. Zapsu'nun açıklamaları sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu.

Herkes Bu Adamı Konuşuyor! BİM Kurucusu Binlerce Lira Maaş Veriyor! Cüneyd Zapsu'dan Çok Konuşulacak Açıklama! ''Gençler YouTuber Olmak İstiyor!''

BİM zincir marketlerin kurucusu Cuneyd Zapsu, katıldığı YouTube programında işsizlikle ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Cüneyd Zapsu yaptığı açıklamada, "Gençler belki alınacak ama işsizlikten herkes şikayet ediyor. Ben burada adam almaya baktığımda adam bulamıyorum" ifadelerini kullandı.

"Amerika çok daha kötü, Almanya çok kötü. Türkiye de aynı yola girmiş" diyen Cüneyd Zapsu, "Gençlerimiz hem ilgilenmiyor hem okumak istemiyor. Ama her şeyi de istiyorlar. Öte taraftan öğrenmek dahi istemiyorlar. Doğru dürüst çalışan bulmak çok zor artık" şeklinde konuştu.

Gençler YouTuber Olmak İstiyor!

BİM kurucusu Cüneyd Zapsu, yeni jenerasyonu eleştirdi ve "Ne olmak istiyorsun dediğinizde hiçbir şey söylenmiyor. Eskiden hiç olmazsa şarkıcı olacağım, futbolcu olacağım denirdi. Şimdi YouTuber olmak istiyorlar. Hiçbir şey yapmadan para kazanıldığını görüyorlar çünkü..." dedi.

BİM'in kurucusu ve eski ortağı Cuneyd Zapsu, AKP'nin de kurucuları arasındaydı. Cuneyd Zapsu, AKP'de 2001 ile 2008 yılları arasında partinin merkez yürütme kurulu üyesiydi.

24 Ara 2022 - 10:56 - Yaşam