Cumhurbaşkanı Erdoğan Araya Girdi, Küs Şefleri Barıştırdı! Masterchef Türkiye'ye...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Araya Girdi, Küs Şefleri Barıştırdı! Masterchef Türkiye'ye Katılmıştı! Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni Beştepe'de gerçekleştirildi. Gecede ödül alan iki küs şefi Recep Tayyip Erdoğan barıştırdı.

Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan Araya Girdi, Küs Şefleri Barıştırdı! Masterchef Türkiye'ye Katılmıştı!

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni Beştepe'de gerçekleştirildi. Geceye katılım sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gecede ödül alan iki ünlü şefi barıştırdı.

Her yıl olduğu gibi geçtiğimiz günlerde de Masterchef Türkiye'ye konuk olarak katılan Ömür Akkor ve kardeşi Yunus Emre Akkor gecede ödül aldı. Küs oldukları bilinen iki kardeşi ise sahneden Recep Tayyip Erdoğan barıştırdı.

Gastronomi alanında ödüle layık görülen Ömür ve Yunus Emre Kardeşler de ödüllerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ödüllerini takdim ettiği Akkor kardeşleri sahnede barıştırdı.Ünlü şef Ömür Akkor’a evlenmesi tavsiyesinde bulunan Erdoğan, Akkor’a düğününe katılma sözü de verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkor kardeşlerden sarılmalarını isteyerek, "Artık dargınlık yok tamam mı? Söz tamam mı? Bundan sonra biriz, beraberiz, iriyiz, kardeşiz ve hep birlikte Türkiye’yiz” dedi.

22 Ara 2022 - 12:26 - Gündem