Son Dakika! Konser Arasında Saldırıya Uğradı! Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor!

Son Dakika! Konser Arasında Saldırıya Uğradı! Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor! Son dakika haberine göre Konser vermek için Ankara'ya giden Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık, ayağına bastığını iddia eden bir kişinin saldırısına uğradı...

Son Dakika! Konser Arasında Saldırıya Uğradı! Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor!

Son dakika haberine göre Ankara'da konser verdiği mekanın önünde yaşanan yumruklu saldırı sonucu ağır yaralanan 38 yaşındaki Mehmet Dudarık, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor. Saldırgan gözaltına alınırken, yaşanan olay güvenlik kamerasına da yansıdı. Grubun gitaristi Doğa Usta da Mehmet Dudarık'ın MS hastası olduğunu ve saldırı nedeniyle hastalığın da tetiklendiğini söyledi.

Konserin ardından ayağına bastığı gerekçesi ile bir şahıs ile tartışan Dudarık, anlatılanlara göre ayağına bastığı şahıstan defalarca özür diliyor ve ardından dışarı çıkıyor. Ancak ayağına basılan şahıs dışarı çıkıp Dudarık'a saldırıyor. Alınan bilgilere göre elmacık kemiği de kırılan Dudarık'ın MS hastası olduğu ve bu saldırıdan sonra hastalığının tetiklendiği belirtildi.

17 Ara 2022 - 22:24 - Gündem