Beşiktaşlıları Heyecanlandıran Gelişme! Ricardo Quaresma Geri Dönüyor!

Beşiktaşlıları Heyecanlandıran Gelişme! Ricardo Quaresma Geri Dönüyor! Beşiktaş taraftarının sevgilisi olan yıldız futbolcu Ricardo Quaresma ile ilgili heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

Beşiktaşlıları Heyecanlandıran Gelişme! Ricardo Quaresma Geri Dönüyor!

Son olarak Guimaraes takımında forma giyen yıldız futbolcu Ricardo Quaresma'nın yeşil sahalara geri dönmeye karar verdiği öğrenildi.

Geçtiğimiz yaz ayında Guimaraes'ten ayrılan 39 yaşındaki yıldız futbolcunun menajerine talimat verdiği ve kulüp bulması için hazırlıklara başlamasını istediği belirtildi.

Birseysel çalışmalara başladığı öğrenilen Quaresma'nın çok yakın zaman içinde yeşil sahalara döneceği belirtilirken, bu gelişme Beşiktaş taraftarını oldukça heyecanlandırdı.

Beşiktaş'tan buruk bir şekilde ayrılan ancak taraftarın gönlünde ayrı bir yere sahip olan Quaresma'nın yeniden takıma kazandırılabileceği, 10 dakika da olsa Beşiktaş'a katkı sağlayabileceği belirtildi.

Beşiktaş forması ile 227 maça çıkan ve bu maçlara 38 gol, 78 asistle katkı sağlayan Quaresma'nın ilerleyen yaşına rağmen takıma faydalı olabileceğini düşünen bir çok taraftar, sosyal medya platformlarından yönetime çağrıda bulundular.

14 Kas 2022 - 12:16 - Spor