Camdaki Kız'da Olaylar Kızışıyor! İşte 49. Bölümde Yaşanacaklar! Camdaki Kız 49. Bölüm Fragmanı!

Camdaki Kız'da Olaylar Kızışıyor! İşte 49. Bölümde Yaşanacaklar! Camdaki Kız 49. Bölüm Fragmanı! Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız 49. bölümüyle bu akşam seyirci karşısına çıkacak. Dizide olaylar içinden çıkılmaz bir hal alırken, seyircileri yine heyecan dolu bir bölüm bekliyor. İşte Camdaki Kız'da bu akşam yaşanacak gelişmeler...

Camdaki Kız'da Olaylar Kızışıyor! İşte 49. Bölümde Yaşanacaklar! Camdaki Kız 49. Bölüm Fragmanı!

Camdaki Kız 49. Bölüm Fragmanı! Nalan büyük panik içinde!

Selen, Hayri ile Nalan'ı gördüğünü söyler. Nalan Rafet ve Feride'nin duymasından endişe ederek büyük bir panik içine girer. Bu olayı fırsat bile Cana'da Feride'ye laf sokar. Hayri ise Nalan'ı yaşananlardan sıyırmaya çalışmaktadır. Hastalanan Muzo'nun durumu ise tam bir muammadır. Nalan olayın üstünü kapatabilecek mi? Muzo'ya ne oldu?

Camdaki Kız 49. Bölüm Fragmanı - 2! Nalan büyük bir seçim arifesinde!

Nalan'ın kafası alla bulak olmuştur. Bir taraftan da Hayri'ye olan duyguları bir taraftan da içindeki vicdan azabı onu yer bitirir. Feride, Alp ile yaptığı konuşmadan sonra Nalan'ın takibe almıştır. Selen, Nalan'ı bildiklerini açıklamakla tehdit ederken Nalan'ın başına daha büyük bir olay gelir. Hayri ile konuşurken Feride yanlarına gelmektedir. Nalan annesine yakalanacak mı?

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

22 Eyl 2022 - 14:46 - Magazin