Masterchef Dilara'nın Eski Röportajı Yeniden Gündem Oldu! ''Masterchef Kurgu Mu?'' Sorusuna Bakın Ne Yanıt Vermiş?

Masterchef Dilara'nın Eski Röportajı Yeniden Gündem Oldu! ''Masterchef Kurgu Mu?'' Sorusuna Bakın Ne Yanıt Vermiş? Masterchef All Star yarışmacılarından Dilara Başaran'ın, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programda yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu...

Büyütmek için resme tıklayın

Masterchef Dilara'nın Eski Röportajı Yeniden Gündem Oldu! ''Masterchef Kurgu Mu?'' Sorusuna Bakın Ne Yanıt Vermiş?

Masterchef All Star yarışmacılarından Dilara Başaran, geçtiğimiz aylarda YouTube'da yayınlanan Bi Başka adlı programa konuk olarak katılmıştı. Yarışma ile ilgili oldukça ilginç ve samimi açıklamalarda bulunan Dilara Başaran, ''Masterchef kurgu mu?'' sorusuna bakın ne yanıt vermiş?

Masterchef Dilara Başaran yapmış olduğu açıklamada, “Benim serüvenim biraz farklıydı. Çünkü ben normalde yurt dışında yaşıyordum. Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyordum. Pandemiden dolayı Türkiye’ye dönmek zorunda kaldım. Döndüğümde yarışmaya başvurdum. Şans eseri girdim. İyi ki katılmışım.” ifadelerini kullanmıştı.

Sözlerine devam eden Dilara, "Masterchef'te ortam nasıldı?" sorusuna "Orası sadece yemeklerin yapıldığı bir yer değil. Aynı zaman psikolojik bir savaş veriyorsun çünkü etrafındaki tek insan topluluğu senin beraber yarıştığın yarışmacı arkadaşların onlarla ne kadar iyi olursan ol aynı zamanda rakipsin." yanıtını vermişti. Masterchef'te tarif vermediklerini belirten Dilara, bilen yarışmacılardan tüyo aldıklarını ve bazı yarışmacıların bildikleri halde "Bilmiyorum." dediklerini belirtmişti.

Masterchef'in kurgu olduğuna yönelik iddialara da yanıt veren Dilara, "Böyle bir programda kurgu olması mümkün değil. Gün sonunda yemek yapıyorsunuz. Yarışmada kurgu yoktu. Çok kavga ettiğimiz için kurgu gibi gözükmüş olabilir." ifadelerini kullanmıştı.

25 Ağu 2023 - 17:35 - Magazin