Masterchef'te Bu Akşam Kim Kazanacak? Kazanan Takımı Saatler Önce Açıkladı!

Masterchef'te Bu Akşam Kim Kazanacak? Kazanan Takımı Saatler Önce Açıkladı! Masterchef Türkiye'de bu akşam ekranlara gelecek olan dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağını saatler önce açıklayan sosyal medya hesabı izleyicileri şaşkına çevirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Masterchef'te Bu Akşam Kim Kazanacak? Kazanan Takımı Saatler Önce Açıkladı!


Masterchef 2022'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Her sezon olduğu gibi bu sezon da yarışmayla ilgili paylaşım yapan sosyal medya hesapları hiç boş durmuyor.

Sezon başından beri yarışmaya girecek, ana kadroya seçilecek ve yedeklerden gelecek isimlerle ilgili paylaşımlar yapan sosyal medya hesapları, geçen haftanın kazanan takımını da önceden takipçilerine duyurmuştu.

Aynı hesaplar yine harekete geçti ve bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazanacağını açıkladı. Peki Masterchef 30 Ağustos 2022 kim kazanacak?

Whitevivor adlı sosyal medya hesabının iddialarına göre bu akşam oynanacak olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Kıvanç'ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım kazanacak.

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV'de yayımlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde ise TV8'de yayımlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011'de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok,  Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018'de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019'da yayınlanan sezonunda Amani'nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

1. sezon şampiyonu : Muzaffer Şenduran

2. sezon şampiyonu : Uğur Kardaş

3. sezon şampiyonu : Cemre Uyanık

4. sezon şampiyonu : Serhat Doğramacı

5. sezon şampiyonu : Eren Kaşıkçı

30 Ağu 2022 - 17:46 - Magazin