Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Şeyma Subaşı'ndan Şok Eden Hamle! Dava Açtı!

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Şeyma Subaşı'ndan Şok Eden Hamle! Dava Açtı! Eski sevgilisi Meedo ile yeniden barışan Şeyma Subaşı'ndan çok konuşulacak bir hamle daha geldi.

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Şeyma Subaşı'ndan Şok Eden Hamle! Dava Açtı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bir fotoğrafın ardından Acun Ilıcalı ile herkesin içinde kavga ettiği iddia edilen Şeyma Subaşı bu haberleri yalanlamış, aynı şekilde Acun Ilıcalı'da kavga etme gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtmişti.

Şu sıralar eski sevgilisi Meedo ile yeniden barıştığı konuşulan Şeyma Subaşı'ndan flaş bir hamle geldi. Şeyma Subaşı bir çok sosyal medya hesabını ihbaer etti.

Şeyma Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak açılan bir çok sosyal medya hesabını şikayet etti. Açılan bu hesaplarda kendisi hakkında çok ağır hakaretlerin yer aldığını ve ayrıca montajlanmış çıplak fotoğraflarını yayınladıklarını belirten Subaşı, bu kullanıcıların tespit edilip ceza almalarını istedi.

Şeyma Subaşı, kendi fotoğraflarıyla açılan bu hesaplarda kendisi için '' Avrupalı o... parası olanın metresi'' hakaretler yer aldığını öne sürdü.

10 Ağu 2022 - 14:12 - Magazin