O Fotoğraf Her Şeyi Ortaya Çıkardı! Ayrılık İddiaları İle İlgili Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Ayrıldı Mı?

O Fotoğraf Her Şeyi Ortaya Çıkardı! Ayrılık İddiaları İle İlgili Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Ayrıldı Mı? Acun Ilıcalı ile sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın ayrıldıklarına dair iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrılık iddiaları ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Haber albümü için resme tıklayın

O Fotoğraf Her Şeyi Ortaya Çıkardı! Ayrılık İddiaları İle İlgili Flaş Gelişme! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya Ayrıldı Mı?Şeyma Subaşı'ndan ayrıldıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşka yelken açan Acun Ilıcalı'nın, doludizgin devam eden ilişkisiyle ilgili sorunlar olduğu ve çiftin yakın zaman önce ayrıldıkları iddia edilmişti.


Bir süredir birlikte fotoğraf paylaşmadıkları gerekçesiyle ünlü çiftin ayrıldıkları öne sürülmüştü. Hatta Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Esat Yontunç'un oğlunun doğum gününe katılmış ve bu partiye Ayça Çağla Altunkaya'yı götürmediği iddia edilmişti. Ancak asıl gerçek sonradan ortaya çıktı.


Esat Yontunç'un oğlunun doğum gününde Ayça Çağla Altunkaya'nın da olduğu, Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya arasında her hangi bir problem olmadığı ortaya çıktı. Sosyal medyaya sızan o fotoğraf sayesinde tüm iddialar asılsız çıktı.

04 Ağu 2022 - 18:55 - Magazin