Survivor Hikmet Dominik'ten de Kaçmış! Bakın Soluğu Nerede Aldı? Ne Var Ne Yok İtiraf Etti! İşte Hikmet Tuğsuz'un Şok Eden Açıklamaları!

Survivor Hikmet Dominik'ten de Kaçmış! Bakın Soluğu Nerede Aldı? Ne Var Ne Yok İtiraf Etti! İşte Hikmet Tuğsuz'un Şok Eden Açıklamaları! Survivor Hikmet instagram hesabından bir canlı yayın düzenledi ve her şeyi itiraf etti.

Survivor Hikmet Dominik'ten de Kaçmış! Bakın Soluğu Nerede Aldı? Ne Var Ne Yok İtiraf Etti! İşte Hikmet Tuğsuz'un Şok Eden Açıklamaları!

Survivor'un Toros Kaplanı lakaplı yarışmacısı Hikmet Tuğsuz'un geçmişte işlediği bir suçtan ötürü ceza aldığı ve ülkeye döner dönmez tutuklanacağı iddia ediliyordu. Hikmet'te yarışmadan elendikten sonra Türkiye'ye dönmeyerek bu iddiaları adeta doğrulamıştı.

Hikmet Tuğsuz hayranları çok sevdikleri yarışmacıdan bu iddialara yönelik bir açıklama bekliyordu. Hikmet ise sosyal medya hesabından bazı paylaşımlar yapmış ancak bu konuya fazla değinmemişti.

Dün akşam saat 20:00'da bir canlı yayın yapan Hikmet Tuğsuz hakkında merak edilen bir çok soruya yanıt verdi. Sakat sakat mücadele ettiğini ve elinden gelenin fazlasını yaptığını belirten Hikmet Tuğsuz, Nisa'nın şampiyonluğu için 'Halkın takdiri' dedi.

Bazı sebeplerden dolayı Türkiye'ye dönemediğini ifade eden Tuğsuz, bu sebeplerin herkes tarafından bilindiğini belirtti ve üstü kapalı olarak ceza aldığını itiraf etti. Dominik'ten ayrıldığını da söyleyen Tuğsuz, Atina'da olduğunu açıkladı.

Hikmet Tuğsuz ayrıca Evrim Keklik'le özel hayatta asla ve asla görüşmeyeceğini belirtti ve yarışmadan sonra görüşmeyeceği tek ismin Evrim olduğunu ifade etti. Hikmet Tuğsuz yakında bir canlı yayın yapacağını daha söyledi. Tuğsuz'un yayınını yaklaşık 6 bin kişi izledi.

05 Tem 2022 - 13:25 - Magazin